NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagása

Iskolánk három diákja képviselte a végzős műhelyiskolásokat Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagásán. Horváth Brigitta, Kala Kíra, Ádám Róber.t Gratulálunk az eddigi teljesítményetekhez, sok sikert kívánunk a továbbiakban!

2024. ápr. 29.

Erasmus

Iskolánk diákjai 3 hetes szakmai gyakorlaton vettek részt Sepsiszentgyörgyön ERASMUS+ pályázat kereteiben.

2024. ápr. 22.

Országos társasjáték készítő verseny

2024. április 17.-én a Szegedi SZC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskolában megrendezésre került Rugalmas tanulási utak Országos versenyén Társasjáték készítő verseny kategóriában iskolánk csapata, a "Harcosok", I. helyezést értek el A csapat tagjai: Csurai Bernadett Bianka, Nyisztor Viktória, Vámos Roland. Felkészítő tanár: Szilvási Ilona Júlia

2024. ápr. 22.

Március 15.

Rendhagyó március 15-i megemlékezést szerveztek a Bencs László Szki magyar szakos oktatói. Iskolánk tanulói, kreatív verseny formájában mérték össze tudásukat, problémamegoldó képességüket, március 15-i megemlékezés keretében.

2024. márc. 25.

A jövőd itt kezdődik!

A Gyulai Szakképzési Centrum Országos projektvetékedőjén a Nyíregyházi SZC Bencs László Szki csapata: Abigél, Krisztián és Robi 19 versenyző csapat közül a III. helyezést érték el.

2024. márc. 13.