SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/003 | 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

Intézmény logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. ápr. 29.


  Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagása

  Iskolánk három diákja képviselte a végzős műhelyiskolásokat Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagásán. Horváth Brigitta, Kala Kíra, Ádám Róber.t Gratulálunk az eddigi teljesítményetekhez, sok sikert kívánunk a továbbiakban!

   Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagása

  Bővebb információ ITT!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Ideiglenes felvételi jegyzék

  Ideiglenes felvételi jegyzék

  Ideiglenes felvételi jegyzék 2024/2025

  2024. ápr. 29.


  Bolti előkészítő Műhelyiskolás tanulók részére hirdetett országos verseny

  Bolti előkészítő Műhelyiskolás tanulók részére hirdetett országos verseny

  Bolti előkészítő Műhelyiskolás tanulók részére hirdetett országos versenyen a "Bencs angyalai" csapat különdíjat kapott a kreatív versenyfeladaton elért kimagasló eredményéért A csapat tagjai: Rézműves Vanessza Cintia, Mezei Norbert Felkészítő tanár: Sztruhár Olga

  2024. ápr. 22.


  Országos társasjáték készítő verseny

  Országos társasjáték készítő verseny

  2024. április 17.-én a Szegedi SZC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskolában megrendezésre került Rugalmas tanulási utak Országos versenyén Társasjáték készítő verseny kategóriában iskolánk csapata, a "Harcosok", I. helyezést értek el A csapat tagjai: Csurai Bernadett Bianka, Nyisztor Viktória, Vámos Roland. Felkészítő tanár: Szilvási Ilona Júlia

  2024. ápr. 22.  Partnereink

  SZC logo

  Nyíregyházi Szakképzési Centrum


  Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

  4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

  Telefon: +36 70 199 5594

  E-mail: info@bencsiskola.hu

  OM azonosító: 203045/003

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: -


  2024Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola