SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/003 | 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

Intézmény logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

2023. ápr. 27.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Központi ballagási ünnepsége

Hagyományosan Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Központi ballagási ünnepségén, a Bencs László Szki diákjai is képviseltették magukat, a Városháza Krúdy termében. A lányok példamutató magatartásuk és szorgalmuk jutalmaként vehették át Dr. Kovács Ferenc Polgármester Úr ajándékát. Gratulálunk: Lénárt Petra, Horváth Vivien, Kabai Enikő, Kovács Brigitta!

Bővebben ITT!