SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/003 | 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

Intézmény logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. ápr. 22.


  Országos társasjáték készítő verseny

  2024. április 17.-én a Szegedi SZC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskolában megrendezésre került Rugalmas tanulási utak Országos versenyén Társasjáték készítő verseny kategóriában iskolánk csapata, a "Harcosok", I. helyezést értek el A csapat tagjai: Csurai Bernadett Bianka, Nyisztor Viktória, Vámos Roland. Felkészítő tanár: Szilvási Ilona Júlia

  Országos társasjáték készítő verseny

  Bővebben ITT!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Ideiglenes felvételi jegyzék

  Ideiglenes felvételi jegyzék

  Ideiglenes felvételi jegyzék 2024/2025

  2024. ápr. 29.


   Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagása

  Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagása

  Iskolánk három diákja képviselte a végzős műhelyiskolásokat Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának ünnepélyes Központi Ballagásán. Horváth Brigitta, Kala Kíra, Ádám Róber.t Gratulálunk az eddigi teljesítményetekhez, sok sikert kívánunk a továbbiakban!

  2024. ápr. 29.


  Bolti előkészítő Műhelyiskolás tanulók részére hirdetett országos verseny

  Bolti előkészítő Műhelyiskolás tanulók részére hirdetett országos verseny

  Bolti előkészítő Műhelyiskolás tanulók részére hirdetett országos versenyen a "Bencs angyalai" csapat különdíjat kapott a kreatív versenyfeladaton elért kimagasló eredményéért A csapat tagjai: Rézműves Vanessza Cintia, Mezei Norbert Felkészítő tanár: Sztruhár Olga

  2024. ápr. 22.  Partnereink

  SZC logo

  Nyíregyházi Szakképzési Centrum


  Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

  4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

  Telefon: +36 70 199 5594

  E-mail: info@bencsiskola.hu

  OM azonosító: 203045/003

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: -


  2024Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola