SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/003 | 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

Intézmény logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. ápr. 27.


  A Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium vers és prózamondó versenyén

  Ezúton köszönjük a Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium által szervezett vers és prózamondó versenyen való részvételi lehetőségünket! A részvételi szándékunkból és az elért eredményből is látszik, hogy a Bencs László Szki számára nincs lehetetlen!

  A Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium vers és prózamondó versenyén

  Eredményes szerepléséért a zsűri különdíját vehette át Horváth Vivien szakácssegéd tanuló (műhelyiskola,) aki Aranyosi Ervin: Add tovább c. versét szavalta. Felkészítő tanára: Henyuszné Koleszár Katalin volt.

  A versenyen részt vevő Ádám Róbert dobbantó programban tanuló diák, oklevél elismerésben részesült , Zorán: Az legyél aki látszol dalszövegét mondta el versben. Felkészítő tanára: Markos  Andrea volt.
   
  Szmolka Bence Dávid szakácssegéd (műhelyiskola) tanuló, szintén oklevél elismerésben részesült , Aranyosi Ervin: Egy kis szakács gondolata c. versét tolmácsolta a közönségnek. Felkészítő tanára: Henyuszné Koleszár Katalin volt.

   

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Városi Szülői Értekezlet

  Városi Szülői Értekezlet

  VÁROSI SZÜLŐI ÉRTEKEZLET 2021. október 4-én, 17 órától! Tudjon meg mindent egy időben, egy helyen, az NYSZC 19 ágazatába történő beiskolázás lehetőségeiről! Helyszín a Szabolcs‑Szatmár‑Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, ahova várjuk a pályaválasztás előtt álló tanulókat és szüleiket.

  2021. nov. 19.


  -

  Október 23.

  Október 23.

  Megemlékezés október 23.-ról

  2021. okt. 23.


  .


  Partnereink

  • Erasmus
  • Határtalanul
  • Pénziránytű Iskola
  • Videóink
  • Facebook tartalmaink
  SZC logo

  Nyíregyházi Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

    4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

   • Telefon: +36 70 199 5594

    E-mail: info@bencsiskola.hu

    OM azonosító: 203045/003

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: -


   2023Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola