2023. ápr. 27.

A Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium vers és prózamondó versenyén

Ezúton köszönjük a Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium által szervezett vers és prózamondó versenyen való részvételi lehetőségünket! A részvételi szándékunkból és az elért eredményből is látszik, hogy a Bencs László Szki számára nincs lehetetlen!

A Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium vers és prózamondó versenyén

Eredményes szerepléséért a zsűri különdíját vehette át Horváth Vivien szakácssegéd tanuló (műhelyiskola,) aki Aranyosi Ervin: Add tovább c. versét szavalta. Felkészítő tanára: Henyuszné Koleszár Katalin volt.

A versenyen részt vevő Ádám Róbert dobbantó programban tanuló diák, oklevél elismerésben részesült , Zorán: Az legyél aki látszol dalszövegét mondta el versben. Felkészítő tanára: Markos  Andrea volt.

Szmolka Bence Dávid szakácssegéd (műhelyiskola) tanuló, szintén oklevél elismerésben részesült , Aranyosi Ervin: Egy kis szakács gondolata c. versét tolmácsolta a közönségnek. Felkészítő tanára: Henyuszné Koleszár Katalin volt.