SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/003 | 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

Intézmény logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. ápr. 27.


  A Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium vers és prózamondó versenyén

  Ezúton köszönjük a Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium által szervezett vers és prózamondó versenyen való részvételi lehetőségünket! A részvételi szándékunkból és az elért eredményből is látszik, hogy a Bencs László Szki számára nincs lehetetlen!

  A Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium vers és prózamondó versenyén

  Eredményes szerepléséért a zsűri különdíját vehette át Horváth Vivien szakácssegéd tanuló (műhelyiskola,) aki Aranyosi Ervin: Add tovább c. versét szavalta. Felkészítő tanára: Henyuszné Koleszár Katalin volt.

  A versenyen részt vevő Ádám Róbert dobbantó programban tanuló diák, oklevél elismerésben részesült , Zorán: Az legyél aki látszol dalszövegét mondta el versben. Felkészítő tanára: Markos  Andrea volt.
   
  Szmolka Bence Dávid szakácssegéd (műhelyiskola) tanuló, szintén oklevél elismerésben részesült , Aranyosi Ervin: Egy kis szakács gondolata c. versét tolmácsolta a közönségnek. Felkészítő tanára: Henyuszné Koleszár Katalin volt.

   

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Ágazati alapvizsgák 2024

  Ágazati alapvizsgák 2024

  2024. január 3.-17. között három ágazatban (Építőipar, Kereskedelem, Turizmus-vendéglátás), 157 felnőttek oktatásában részt vevő tanuló tett ágazati alapvizsgát intézményünkben. A sikeres vizsga után szakképzési munkaszerződéssel duális képzésben folytatódik számukra az oktatás. Gratulálunk a vizsgázóknak és a felkészítő oktatóknak!

  2024. jan. 29.


  ERASMUS+

  ERASMUS+

  Iskolánk diákjai 3 hetes szakmai gyakorlaton vettek részt Sepsiszentgyörgyön ERASMUS+ pályázat kereteiben.

  2024. jan. 8.


  A jövőd itt kezdődik!

  A jövőd itt kezdődik!

  A Gyulai Szakképzési Centrum Országos projektvetékedőjén a Nyíregyházi SZC Bencs László Szki csapata: Abigél, Krisztián és Robi 19 versenyző csapat közül a III. helyezést érték el.

  2024. jan. 3.  Partnereink

  SZC logo

  Nyíregyházi Szakképzési Centrum


  Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

  4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

  Telefon: +36 70 199 5594

  E-mail: info@bencsiskola.hu

  OM azonosító: 203045/003

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: -


  2024Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola