SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/003 | 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.

Intézmény logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

2023. szept. 7.

.

Szocializációs nap

Szeptember 4.-én az előző évekhez hasonlóan megtartottuk a szocializációs napot. Ez a nap játékos formában segíti az új diákok beilleszkedését. Elsőként interaktív feladatokon keresztül teszteltük a fiatalok tudását az iskolánk házirendjéről. A mókás pszichológiai teszt mellett a tanulók próbára tehették a memóriájukat, a kézügyességüket, kreativitásukat, illetve mennyire ismerik napjaink slágereit.

Szocializációs nap